logo

KOBA-Sports Klienten

Alban Meha - SSV Reutlingen 05 (Mesfushor ofanzivë)


tl_files/Bilder/spieler/alban_meha.jpgTe dhëna personale

datëlindja: 26.04.1986
vendi i lindjës: Mitrovica
nacionaliteti: Kosovarë
gjatësia: 173 cm
pesha: 73 kg
këmba: djathtas dhe majtas


Te dhënat e karrierës

Klubet:
2005: Stuttgarter Kickers II
2006: VfL Kirchheim
2007 - deri sot: SSV Reutlingen 05

Ndeshjet/gola/asistime 2008/09:
Regionalliga Süd: 25 / 3 / 6

Ndeshjet gjithsej ne Ligë:
Ndeshje / Gola / asistimet
Regionalliga Süd: 25 / 3
Regionalliga Süd (deri 2007/08: 23 / 1 / 2)

IMPRESSUM | DESIGNED by studio67  &  stateART