logo

KOBA-Sports Klienten

Arber Dakaj- Alemannia Aachen (Sulmues)


tl_files/Bilder/spieler/arber_dakaj.jpgTe dhëna personale

datëlindja: 24.04.1992
vendi i lindjës: Köln
nacionaliteti: gjerman dhe Kosovarë
gjatësia: 183 cm
pesha: 74 kg
këmba: djathtas dhe majtas


Te dhënat e karrierës


Klubet:
2007-2009: Alemannia Aachen U17
2009- deri sot: Alemannia Aachen U19

Ndeshjet/gola/asistime 2008/09
B-Junioren Bundesliga: 24 / 8 / 2

Ndeshjet gjithsej ne Ligë
Ndeshje / Gola / /asistimet
B-Junioren Bundesliga: 24 / 8 / 2

IMPRESSUM | DESIGNED by studio67  &  stateART