logo

KOBA-Sports Klienten

Milot Berisha – SV Waldhof Mannheim (Sulmues)Te dhëna personale

datëlindja: 03.05.1992
vendi i lindjës: Germesheim
nacionaliteti: gjerman
gjatësia: 185 cm
pesha: 73 kg
këmba: djathtas dhe majtas


Te dhënat e karrierës

Klubet:
2007-2009: 1. FC Kaiserslautern U17
2009- deri sot: SV Waldhof Mannheim U19

Ndeshjet/gola/asistime 2008/09
B-Junioren Bundesliga: 17 /1 / 1

Ndeshjet gjithsej ne Ligë
Ndeshje / Gola / /asistimet
B-Junioren Bundesliga: 17 /1 / 1

IMPRESSUM | DESIGNED by studio67  &  stateART