logo

KOBA-Sports Home

Salihagic serish kampion i KosovësPrishtina, 04.06.09
 tl_files/Bilder/spieler/suad_salihagic.jpg
Suad Salihagic e ka fituar serish titullin e kampionit te Kosovës në futboll. Ai bashkë me klubin e ti FC Prishtina janë shpallur kampion në edicionin 2008/09, pra sikur sezonin 2007/08.
Salihagic ka shënuar në sezonin përkatës 10 gola.

KOBA i uron Suadit dhe klubit te ti fitimin e titullit kampion.

Go back

IMPRESSUM | DESIGNED by studio67  &  stateART